URYAD, TV ekranlarında

URYAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Olcay Akay ile Nielsen Media Genel Müdürü Erdem Tolon, radyo yayıncılığı sektörünün ekonomiye katkıları, radyonun dijitalleşmesinin ekonomik boyutları ve Radyo Reyting Ölçümü Araştırması'nı 25 Mayıs 2015 Pazartesi günü 09:15’teTVNET ekranlarında Sinem Köseoğlu’nun konuğu olarak “Finans Ekspres” Programında canlı yayında anlatacaklar.

Dijitalleşen dünyanın en yaygın kitle iletişim aracı olarak radyoculuk şekil değiştiriyor. Türkiye’nin ulusal radyolarını çatısı altında toplayan ve radyo sektörünün uzun zamandır beklediği tutarlı, güvenilir, tarafsız ve şeffaf dinleyici ölçümü araştırmasını düzenleyen URYAD ve araştırmayı gerçekleştiren Nielsen, 25 Mayıs 2015 Pazartesi saat 09:15’te TVNET ekranlarına konuk oluyor.

URYAD YK Bşk. Yrd. Olcay Akay ve Nielsen Media Genel Müdürü Erdem Tolon'un konuk olacağı Sinem Köseoğlu’nun sunduğu “Finans Ekspres” programında "radyo yayıncılığı sektörünün ekonomiye katkıları", "radyo yayıncılığında dijital devrim", “markaların tüketici iletişimindeki büyük etkisi” konuları ile URYAD’ın radyo yayıncılığı sektörüne dair projeleri masaya yatırılacak.