İşte Radyo Festivali Programı

URYAD – Ulusal Radyo Yayıncıları Derneği tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Radyo Festivali, 4 Mayıs 2015 Pazartesi-8 Mayıs 2015 Cuma tarihleri arasında gerçekleşiyor

Radyolar, Festivalde 6 Mayıs Çarşamba-7 Mayıs Perşembe günleri 12.00-14.00 ve 8 Mayıs Cuma günü 14.00-16.00 saatlerinde Ortaköy Meydanı’nda konuşlanacak. Festivalde, birçok sanatçının da katılımıyla canlı yayınlar gerçekleşecek ve “Radyo Festivali 2015”in Ortaköy Meydanı’ndaki etkinliklerinde radyo dinleyicileriyle buluşacak, sevdikleri radyocularla keyifli anlar paylaşacaklar.

Beşiktaş Belediyesi’nin katkılarıyla URYAD tarafından düzenlenen “Radyo Festivali 2015” 4 Mayıs Pazartesi günü Maltepe Üniversitesi ve Plato Meslek Yüksekokulu"nda düzenlenecek panellerle üniversite öğrencileriyle buluşacak. İletişim Fakülteleri öğrencileri ile bir araya gelecek olan sevilen radyocular, öğrencilerle “Türkiye’de Radyocu Olmak” üzerine sohbet edecekler.

İŞTE PROGRAM:

4 Mayıs 2015 Pazartesi, 14:00-16:00, Maltepe Üniversitesi–Kültür Merkezi Açık Amfitiyatro

Türkiye’de Radyo Programcılığı

Açılış Konuşması:
URYAD Genel Sekreteri Ebru Kapıcıoğlu

Konuşmacılar:

Barış Ertürk – Radyo Spor
Burak Can – Karnaval Media Group
Cengiz Ünsal – Metro FM
Cem Arslan – Best FM
Kezban Yaşamul – Kral FM
Koray Hatipoğlu – Doğuş Yayın Grubu
Şebnem Doğan – İstanbul FM
Tolga Gündüz – Kralpop Radyo

4 Mayıs 2015 Pazartesi, 14:00-16:00, Plato Meslek Yüksekokulu

Türkiye’de Radyo Programcılığı

Açılış Konuşması:
URYAD Başkan Yrd. Olcay Akay

Konuşmacılar:

Bay J ve Arkadaşları – Capital Radyo
Duygu Özkan – Süper FM
Gezegen Mehmet – Kral FM
Mert Hakan – Number One FM
Serdar Gökalp - Best FM

“Radyo Festivali 2015”e; Alem FM, Best FM, Baba Radyo, Capital Radio, İstanbul FM, Joy TURK, Joy FM, Kanaltürk Radyo, Kral FM, Kral POP Radyo, Metro FM, NTV Radyo, Radyo 7, Pal FM, Pal Statıon, Radyo Mega, Radyo Müzik, Radyo Trafik, Radyo Spor, Radio Slow Time, Süper FM, TGRT FM, Virgin Radio katılıyor.