Duyurular

ANASAYFA DUYURULAR
.....Duyurular...............
URYAD Temmuz Ayı Hane Bazlı Ölçüm Raporu
12/08/2016
URYAD Temmuz Ayı Hane Bazlı Ölçüm Raporu
Radyo Dinleyici Ölçümü Araştırması’nın Temmuz 2016 hane bazlı sonuçları açıklandı.   Araştırma sonuçlarına göre Temmuz ayında da Kral FM en çok dinlenen radyo olmayı sürdürürken TRT FM ikinciliği PowerTürk ise üçüncülüğü korudu. Raporu görmek için tıklayınız.
Devamını Oku
DEMOKRASİ NÖBETİNİ HEP BİRLİKTE TAÇLANDIRIYORUZ!
03/08/2016
DEMOKRASİ NÖBETİNİ HEP BİRLİKTE TAÇLANDIRIYORUZ!
15 Temmuz 2016’da, vatan hainleri tarafından ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü bozmaya yönelik alçakça bir darbe girişimi gerçekleştirilmiştir.   Devletimizin ve milletimizin birbirine sımsıkı kenetlenmesiyle bu girişim püskürtülmüştür. Demokrasi kazanmıştır. Bu kritik süreçte Türk Medyası; görevini layığıyla yerine getirmiş, devletin, milletin, demokrasinin yanında dimdik durmuştur. Her zaman da duracaktır.   Demokrasi nöbeti vatan bilinciyle devam edecektir!   Bu kutsal nöbet 7 Ağustos’ta Yenikapı’da düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi ile taçlandırılacaktır.   Görüşü ne olursa olsun bütün vatandaşlarımızın davetli olduğu miting için hazırladığımız radyo spotunu dinleyerek ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.   Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Radyo spotunu dinlemek için tıklayınız.
Devamını Oku
RADYO ÖLÇÜMLEMESİNDE GÜÇLER BİRLİĞİ
02/08/2016
RADYO ÖLÇÜMLEMESİNDE GÜÇLER BİRLİĞİ
URYAD ev sahipliğinde düzenlenen imza törenine, RVD Başkanı Ahmet PURA, RVD Yönetim Kurulu Üyesi/Radyo Temsilcisi Suat Sözen, RD Başkanı Kayhan ŞARDAN, RD Yönetim Kurulu Üyesi/Radyo Temsilcisi Doğan Albayrak, RD Genel Müdürü Ayşegül Molu, RATEM Başkanı Yusuf GÜRSOY, URYAD Başkan Yardımcısı Olcay Akay ve URYAD Başkanı İlhan UZUNDURUKAN katıldı. URYAD A.Ş.’nin sahibi URYAD yüzde 70 hissesini koruyarak; yüzde 10’unu RVD'ne, yüzde 10’unu RD'ne, ve yüzde 10’unu ise RATEM'ne devretti. Böylelikle MEK (Müşterek Endüstri Komitesi) yapı kurulmuş oldu ve kurumun adı RİAK A.Ş. olarak değişti.
Devamını Oku
URYAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Olcay Akay Bloomberg HT’de!
20/07/2016
URYAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Olcay Akay Bloomberg HT’de!
Uryad Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Olcay Akay, Nielsen Medya Genel Müdürü Erdem Tolon, Bloomberg HT Radyo Genel Yayın Yönetmeni Açıl Sezen Ender Merter'in sunduğu Reklamarkası programına konuk oldu. Programda radyonun reklam sektörü için öneminden ölçümlemeye ve radyoya yapılan reklam yatırımlarının artışına kadar birçok konu konuşuldu.
Devamını Oku
URYAD, Haziran 2016 Haftalık ve Günlük Radyo Dinleme Oranlarını Açıkladı
19/07/2016
URYAD, Haziran 2016 Haftalık ve Günlük Radyo Dinleme Oranlarını Açıkladı
URYAD A.Ş. ve Nielsen tarafından her ay yapılan “Radyo Dinleyici Ölçümü Araştırması”nın günlük ve haftalık bazda Haziran 2016 sonuçları açıklandı.   Haftalık radyo dinleme erişim oranı, araştırma sonuçlarına göre toplamda yüzde 63,3 Sosyo-Ekonomik Statü Grupları arasında radyoyu en çok dinleyen grup, yüzde 72 ile AB Grubu Tüm SES gruplarında radyo dinleme haftalık erişim oranları yüzde 56’nın üzerinde En çok radyo dinleyen yaş grubu, haftalık yüzde 69,2 oranında erişim ile 35-44 yaş arası Kadınların haftalık radyo erişim oranı yüzde 59 iken bu oran erkeklerde yüzde 68
Devamını Oku
URYAD 2016 Haziran Ayı Hane Bazlı Ölçüm Raporu
18/07/2016
URYAD 2016 Haziran Ayı Hane Bazlı Ölçüm Raporu
Radyo Dinleyici Ölçümü Araştırması’nın Haziran 2016 hane bazlı sonuçları açıklandı.   Araştırma sonuçlarına göre Haziran ayında da Kral FM en çok dinlenen radyo olmayı sürdürürken TRT FM ikinciliği PowerTürk ise üçüncülüğü korudu. Buraya tıklayınız.
Devamını Oku
İLETİŞİM BİLGİLERİ 0(212) 217 30 01-02
GAYRETTEPE MAH. YILDIZ POSTA CAD. AY YILDIZ SİTESİ NO:26 B BLOK D.41 GAYRETTEPE-BEŞİKTAŞ/İSTANBUL
© 2016. Tüm hakları saklıdır. ULUSAL RADYO YAYINCILARI DERNEĞİ